درباره ما

آناشید کهربا را بشناسید!

آناشید کهربا افتخار دارد با بکارگیری نیروهای متخصص و حرفه ای، با تلفیقی از هنرناب ایرانی و گوهری با میلیونها سال قدمت، محصولات بینظیری را برای مشتریان خاص پسند ارائه نماید. ما اعتقاد داریم که اساسا کهربا بی نظیر است و میتوانیم زیبایی منحصر به فرد این سنگ انرژی بخش خورشید را با تجربه گسترده ای که به دست آورده ایم ، بشکل جواهرات کهربایی منحصر به فردی ارائه دهیم.

آناشید کهربا را بیشتر بشناسید

تامین بازارهای شمال اروپا

آناشید کهربا توانسته است در بازارکشورهای شمال اروپا که منبع اصلی تامین کنندگان کهربای مرغوب دنیا هستند وارد شده و با کارشناسی و اطمینان از مرغوبیت و اصالت کالا، کهربای راف را از کشورهای حوزه دریای بالتیک وارد نماید و با طرح های اصیل ایرانی با ترکیب طلا و نقره ، به ساخت زیورآلات دستساز و خاص، در رنگ ها و طرح های بینظیری با کیفیت بالا اقدام کند. تمامی محصولات مجموعه آناشید کهربا با تضمین کیفیت و اصالت عرضه می شود.
ما دانش زیادی در مورد تاریخچه کهربا در هزار سال گذشته داریم و دوست داریم این دانش را با شما به اشتراک بگذاریم وهمیشه به دنبال بهترین هنرمندان و خاص ترین طرح ها هستیم تا با حفظ خواص و زیبایی منحصر بفرد این طلای دریایی ، سنت های قدیمی را نیز گرامی بداریم.

جهت ارتباط با ما روی دکمه روبرو کلیک کنید.

به بالای صفحه بردن